Teknoloji Haberleri

Yeni Batman Oyununun Tanıtım Tarihi Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

DC cihanının en beğenilen süper kahramanları arasında yer alan Batman, daha evvel rakamsız oyunda yer aldı. Kısa vakit evvel yeni bir Batman oyununun geliştirildiği doğrulandı. Ortaya çıkan son bilgilere göre ise reyin beklenenden daha evvel tanıtılacak.

Koronavirüs pandemisi sebebiyle reyin sanayisi de ehemmiyetli miktarda etkilendi. Oyunların tanıtımının yapıldığı pek çok fuar iptal edildiği için yeni oyunların ilanında bazı aksaklıklar alana geldi. Tüm bu iptal kararları arasında reyin şirketlerinin odaklanacağı tek yer Summer Game Fest olacak gibi görünüyor. Ortaya çıkan son bilgilere göre Batman Arkham City, 12 Mayıs’ta Summer Game Fest kapsamında tanıtılacak.

Reyin hakkında gelen bir değişik bilgi ise yeni reyin Batman Arkham serisinin öyküsünü yine başlatacak. Elbette şu an için tüm bilgilerimiz bunlarla hudutlu. Yeni reyin 12 Mayıs’ta tanıtılır mı? Tanıtılınca ne zaman çıkar? Tüm bunları bilmek için azıcık daha beklememiz gerekiyor. 

Summer Game Fest’te hangi şirketler olacak?

Summer Game Fest, özellikle iptal edilen E3’şöhret yokluğunda şirketlerin yeni oyunlarını tanıtmaları için en iyi yer olacak. Bu şenlikte PlayStation, Xbox, Steam gibi platform yardımlı büyük yayıncıların yanı gizeme Activision, Bethesda, CD Projekt RED, EA, WB Games, Square Enix gibi şirketler de oyunlarını tanıtacak.

Summer Game Fest de nereden çıktı?

Summer Game Fest, dijital video oyunu faalliği yarıyılı olarak karşımıza çıktı. Yarıyılı diyoruz, zira şenlik Mayıs ile Ağustos ayları arasında hakikatleşecek. Tek bir günden ziyade şirketlerin bu süreçte tanıttığı tüm oyunların bir araya geldiği bir yer olacak kendisi. Özellikle E3 ve Gamescom gibi faalliklerden boşalan alanı doldurması için ortaya çıkan bu şenlik, pek çok oyunun tanıtılmasını sağlayacak gibi görünüyor. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı