Teknoloji Haberleri

Yakında Duyurulması Beklenen Yeni Assassin’s Creed Oyununun Adı Ortaya Çıktı

Ubisoft’un bir sonraki Assassin’s Creed oyunu merakla bekleniyor. Gelen yeni rivayetlere göre Ubisoft, çok yakında popüler serinin yeni oyunu hakkında bir bülten yapacak. Yeni Assassin’s Creed oyununun isminin Assassin’s Creed Valhalla olması bekleniyor.

Alan ismi kayıt işletmeyi Gandi.net, “assassinscreedvalhalla.com” alan ismini tescilledi. İşletme, Ubisoft’un tüm oyunları için alan isimlerini kaydoluyor ve bu ipucu, bir sonraki Assassin’s Creed oyununun ismini ortaya çıkarmış gibi görünüyor. Başka Bir Deyişle reyin devi yakında hayranlara müjdeli haberi verebilir.

Ubisoft, Yeni Assassin’s Creed oyunu için alan ismi aldı

assassins creed valhalla

Yeni Assassin’s Creed oyununun konsollara jenerasyonlar arası bir reyin olarak gelmesi bekleniyor. Başka Bir Deyişle reyin, hem mevcut hem de yeni jenerasyon platformlarda çıkacak. Oyunun isminin daha evvel Assassin’s Creed Ragnarok olarak söylenmesi bekleniyordu.

Assassin’s Creed’in bir sonraki oyununun Viking ülkesinde geçeceği ve İskandinav temalı olacağı uzun zamandır iddia ediliyordu. Şimdiye kadar ortaya çıkan sızıntılar da bunu takviyeler kalitede. Reyin daha evvel Amazon Almanya’da da Assassin’s Creed: Ragnarok Valhalla Edition adıyla görünmüştü.

Ubisoft’un bugün yeni Assassin’s Creed oyununu fotoğrafı olarak duyurması bekleniyor, ancak yeniden de temennileri yüksek yakalamamak gerek. Ubisoft, oyunun ismini ilk etapta bir teaser ile göstermesi mümkün görülüyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı