Teknoloji Haberleri

WEVisionary’20 Online Vizyon Projesi 11-20 Mayıs’ta Çevrimiçi Olarak Gerçekleştirilecek

İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ Markalaşma Kulübü bünyesinde çalışmaları yapılan ve 6 Nisan itibariyle yaşama geçirilen WEVisionary platformu, değişik disiplinlerden bir hayli üniversite kulübü ve topluluk ile birlikte katma bedel yaratacak projeleri ve fikirleri yaşama geçirmek emeliyle yola çıktı. 

Hissedar olarak mühendislikten hukuka kadar halihazırda 100’den fazla üniversite kulübü ve muhtelif yaradılışlarla iş birliği yapan, ‘’Eylemsiz vizyon bir hayaldir.’’ mottosuyla yola çıkan ve multidisipliner yapılanma bakımından iddialı bir hareket olarak nitelendirilen WEVisionary; 11-20 Mayıs tarihleri arasında internet üzerinden tertip edilecek olan Online Vizyon Projesi ismi verilen bir dorukla çalışmalarını başlatacak. 

WEVisionary’20 Online Vizyon Projesi

Başlangıç olarak “WEVisionary’20 Online Vizyon Projesi” ile alanındaki had safha simalar ağırlanarak kitlelerin ‘Gelecek vizyonları neler olacak?’, ‘Sektörler baz alınarak son yarıyıl incelemeleri ışığında nelerin değişmesi öngörülüyor?’, ‘Geleceğin lüzumları nelerdir?‘, ‘Ülkemizde ve dünyada neler değişecek?‘ gibi suallerine yanıtlar verilmeye çalışılacak.

WEVisionary’20 Online Vizyon Projesi konuşmacılar

Eczacıbaşı Holding İdare Heyeti Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı TÜBİTAK Başkanı Hasan Mandal Renault MAİS CEO’su Dr. Berk Modern Anadolu Efes CEO’su Can Çaka TAV Havalimanları CEO’su Sani Şener ASUS Türkiye CEO’su Özge Kılıç Güler Intertech CEO’su ve DenizPortföy İdare Heyeti Başkan Vekili Ömer Uyar Monster Notebook Kurucusu ve CEO’su İlhan Yılmaz Ortaklaşa House Kurucu Ortağı ve CEO’su Ahmet Onur TRMotor CEO’su Osman Dur Pfizer İdare Heyeti Abonesi Tolga Uluışık Tomorrowism Kurucusu, evvelki yarıyıl IBM CEO’su Eray Yüksek LC Waikiki CEO’su Mustafa MİNİK FNSS Korunma Sistemleri CEO’su Nail Kurt

Faallik ile alakalı daha fazla bilgi ve aktüel konuşmacı listesi için wevisionary.com web sitesini takipte kalabilirsiniz. Ayrıca bu ehemmiyetli faalliğe kayıt olmak için de buraya tıklayabilirsiniz. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı