Teknoloji Haberleri

Türk Telekom, Yeni Kullanıcılar İçin ‘İnternet Dolu’ Faturasız Hat Paketlerini Açıkladı

Türkiye’de mobil internet maliyetleri her zaman müzakere mevzusu olmuştur. Ancak Türk Telekom, söylediği son yeni üyelere özel faturasız hat kolileriyle bu münakaşaların dışında kalmak istiyor gibi görünüyor.

Türk Telekom’dan yapılan söylemede, mobil cerraha yeni katılacak faturasız üyelerine sunulacak bol internetli kutuların ayrıntıları bildirildi. Türk Telekom’un söylediği yeni faturasız kutularda 4 GB’dan 20 GB’a kadar internet alternatifleri bulunuyor. 

Türk Telekom

Türk Telekom’dan yapılan söylemeye göre, TT’ye yeni katılan faturasız hat kullanıcıları 750 dakika konuşma, 1000 SMS ve 4 GB internetin yer aldığı kutuyu 23 TL’ye kullanabilecekler. 4 GB internet düşük bir kota gibi görünse de maliyet açısından pek çok kullanıcıyı cezbedebilir.

Türk Telekom’un 23 TL’lik yeni kolisinin yanında daha fazla internet kullanımına izin veren koliler de bulunuyor. Türk Telekom’un yeni faturasız hat kutularından 750 dakika, 1000 SMS ve 7 GB internetli koli 27 TL, 750 dakika, 1000 SMS ve 10 GB internetli koli 32 TL ve 750 dakika, 1000 SMS ve 20 GB internetli koli ise 45 TL’ye Türk Telekom’a yeni katılan faturasız hat üyelerine sunuluyor. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı