Teknoloji Haberleri

Tek Oturuşta Bitireceğiniz Tek Sezona Çok Şeyler Sığdıran 7 Dizi

Koronavirüs pandemisi sürecinde film, dizi, reyin gibi cümbüş içerikleri çok süratli bir biçimde harcanmaya başladı. Pek çok şahıs, çok uzun zaman evvel Netflix’te izlemek istedikleri tüm film ve dizileri tamamladı. Şayet sizin de elinizde izleyecek yeni dizi kalmadıysa bu listemiz güzelinize gidebilir. 

Bugünkü listemizde, her biri büyük kitleler tarafından sevilmiş 7 yeni TV dizisi sunacağız. Değişik cinslerde olan bu TV dizileri arasından kendi zevkinize uyanlara bir şans tanıyabilirsiniz. Hazırsanız listemize başlayalım

Kısa vakit evvel yayınlanmaya başlayan 7 TV dizisi

Dollface

İmal Seneyi: 2019 Cins: Komedi Kanal / Platform: Hulu Kısım rakamı: 10

Evlenmeye hazırlandığı bir adamla sancılı bir biçimde parçaladıktan sonra tekerrür yaşama dönmeye çalışan Jules adlı bir kişiliği izliyoruz. Erkek dostunu hoşnut etmek için dostlarını çok boşladığını fark eden Jules, değer kattığı şahısları tekerrür geri kazanmak için mücadeleler. 

Dollface fragmanı

Hunters

İmal Seneyi: 2020 Cins: Suç, detektif Kanal / Platform: Amazon Prime Kısım rakamı: 10

Al Pacino, Logan Lerman, Josh Radnor gibi adların yer aldığı dizi, 1970’li senelerin Amerika Birleşik Devletleri’sinde geçiyor. Üniversiteden mezun olup büyükannesi ile beraber yaşamak için New York’a giden Jonah, bir gün konuta geldiğinde büyükannesini ölü olarak bulur. Polislerin delil olmadığı için bir şey yapmaması üzerine hadiseleri kendisi çözmeye karar verir.

Hunters fragmanı

Jett

İmal Seneyi: 2019 Cins: Aksiyon, kabahat, drama Kanal / Platform: Cinemax Kısım rakamı: 9

Suç dünyasında uslu, hoş ve saygıdeğerliği olan bir hırsız olan Daisy, cezaevine girene kadar pek çok insanı dolandırır. Sonrasında yaşama karşı tavrını değiştirmeye karar veren kişiliğimiz, kabahat dünyasıyla tüm iletişimini kesip kendi kızını yetiştirmeye karar verir. Elbette kabahat işverenleri Daisy’i vazgeçmeye hazır değildir. 

Jett fragmanı

Dispatches from Elsewhere

İmal Seneyi: 2020 Cins: Antoloji Kanal / Platform: AMC Kısım rakamı: 9

How i Met Your Mother’ın Marshall’ı Jason Segel tarafından oluşturulan bir antoloji dizisi olan Dispatches from Elsewhere, kısa vakit evvel yayınlanmış olmasına karşın büyük alkış topladı. Kendi kasabalarında ipuçları arayarak oyunu çözmeye çalışan kişiliklerimiz, birisinin onları kesintisiz izlediğini fark eder. 

Dispatches from Elsewhere fragmanı

Stateless

İmal Seneyi: 2020 Cins: Dram Kanal / Platform: ABC Kısım rakamı: 6

Birkaç yabancı kendilerini Avustralya çölünün ortasında bir göç kampında bulur. Bir Afgan sığınmacı, bir bürokrat, bir uçuş misyonlusu ve genç bir babadan oluşan bu grubun her biri değişik sebeplerle buraya gelmiş olsalar da hepsinin tek bir emeli var. Bu yolculuk, hepsinin dünyaya bakış açısını değiştirecek.

Stateless fragmanı

Zoey’s Extraorfinary Playlist

İmal Seneyi: 2020 Cins: Müzikal, komedi Kanal / Platform: NBC Kısım rakamı: 12

Sağlık Kurumuna hakimiyete gittiği bir sırada insanların düşüncelerini dinlemeye başlayan Zoe adlı şahsiyetin öyküsünü izliyoruz. Zoe düşünceleri dinlemesine dinliyordur, ancak bunları müzik şeklini seziyordur. Bu surattan Zoe’nin yaşamı ve etrafındaki insanlarla ilişkisi giderek daha karışık bir hal alır. 

Zoey’s Extraorfinary Playlist fragmanı

Limetown

İmal Seneyi: 2019 Cins: Bilim kurgu, kabahat Kanal / Platform: Facebook Watch Kısım rakamı: 10

Limetown’da son 15 sene içinde 300 şahıs, artta hiçbir iz vazgeçmeden kaybolur. Bunlar arasında başrolümüzün amcası da bulunur. Bu insanları umursayan tek şahıs olan ana kişiliğimiz, kendini gerilim dolu anların içerisinde bulacaktır. 

Limetown fragmanı

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı