Mobil

Tartışmalı 5G için yeni oyuncu: McDonald’s 5G teknolojisi günümüzde birçok teknoloji şirketinin gündem maddesi. Samsung ve Huawei gibi dev şirketlerin…

5G teknolojisine sahip ürünler arasında en popüler şüphesiz akıllı telefonlar. Samsung, Huawei ve yeni modeliyle bu alana giriş yapacağı söylenen Apple’ın da 5G teknolojisine yakın durduğunu görüyoruz. Akla hiç gelmeyecek isimlerden olan McDonald’s ise yaptığı afiş paylaşımı ile teknolojiseverleri heyecanlandırdığını görüyoruz.

Şirketin 5G alanındaki akıllı ürünün tam olarak ne olduğu ya da hangi özelliklere sahip olacağı ise bilinmiyor. Ürünün paylaşılan afişlerden ince çerçeveli bir ekrana sahip olduğu görülüyor.

Kutu şeklinde görüntülenen tasarımının yanında bir de ürünün yüz tanımayı destekleyen geniş açılı bir objektife sahip olacağı söyleniyor.

Bu özelliklerinin yanında bir de cihazda hoparlör desteğinin olduğu aktarılıyor. McDonald’s şu an için herhangi bir teknoloji şirketiyle mi çalışıyor yoksa kendi markasını mı oluşturuyor bilinmiyor.

Telefon mu televizyon mu yoksa bir modem mi bilinmeyen bu ürün 15 Nisan tarihinde kendisini göstereceğini söyleyelim. Sizin yorumlarınız neler, bu ürün sizce ne olabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı