Teknoloji Haberleri

Steam’de 1500 TL’ye Satılan 54 Square Enix Oyunu, Yüzde 95 İndirimle 76 TL’ye Düştü

Dünyanın en büyük reyin yayıncılarından biri olan Square Enix, oyuncuları aşırısıyla hoşnut edecek bir kampanyaya imzalaydı. Ünlü reyin firmayı, toplam bedeli 1527 TL olan 54 reyin ve 58 DLC’sini yüzde 95 indirimle Steam’de 76 TL’ye satışa sundu. 

İçerisinde Just Cause 3’den Rise of the Tomb Raider’a kadar pek çok son derece nitelikli oyunların yer aldığı listede, oyunların DLC kolileri de yer alıyor. Özellikle koronavirüs nedeniyle konutumuza kapandığımız bu günlerde reyin arayan bireyler için çok uygun bir seçenek olan “Square Enix Eidos Anthology” koliyi, Square Enix’in “konutta kal ve reyin oyna” kampanyası olarak tanıtıldı. 

Elde edilen kazancın tamamı hayır müesseselerine affedilecek

Square Enix, konutta kal kampanyasına destekledimek emeliyle çıkarılan kutunun tüm kazancının Kuzey Amerika ve Avrupa’daki yiyecek bankaları ve hayır müesseselerine affedileceğini söyledi. Bu harikulade koleksiyonda ise oyuncuların çok beğeneceği 54 reyin bulunuyor. Kutuya göz atmak ve satın almak için Steam sayfasına buradan erişebilirsiniz. 

Yüzde 95 indirimle toplamı 76 TL’ye düşen 54 reyin

Rise of the Tomb Raider Just Cause 3 Deus Ex: Mankind Divided Life is Strange: Complete Season Sleeping Dogs: Definitive Edition Tomb Raider 2013 Tomb Raider I Tomb Raider II Tomb Raider III Tomb Raider IV: The Last Revelation Tomb Raider V Chronicles Tomb Raider VI: The Angel of Darkness Tomb Raider Legend Tomb Raider Anniversary Tomb Raider Underworld Lara Croft and the Guardian of Light Lara Croft and the Temple of Osiris Just Cause Just Cause 2 Kane and Lynch: Dead Men Kane and Lynch 2: Dog Days Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut Deus Ex: Game of the Year Edition Deus Ex: Invisible War Deus Ex: The Fall Thief Thief: Deadly Shadows Thief II: The Metal Age Thief Gold Battlestations: Pacific Battlestations: Midway Project Snowblind Mini Ninjas Order of War Flora’s Fruit Farm Supreme Commander 2 Conflict: Desert Storm Conflict: Denied Ops Legacy of Kain: Soul Reaver Legacy of Kain: Soul Reaver 2 Legacy of Kain: Defiance Blood Omen 2: Legacy of Kain Dungeon Siege Dungeon Siege II Dungeon Siege III Anachronox Pandemonium Deathtrap Dungeon Daikatana Omikron: The Nomad Soul Goetia Hitman GO: Definitive Edition Lara Croft GO The Turing Test

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı