Teknoloji Haberleri

Steam Fiyatı 25 Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Webtekno takımı olarak sizlere zaman zaman fiyatsız olarak sunulan oyunlardan bahsediyoruz. Muhtelif platformlar, Steam ve Epic Games gibi platformlarda emin meblağlar karşılığında satılan oyunları kendi platformlarında fiyatsız olarak sunuyorlar ve böylece de oyunseverler, mevzubahisi oyunlara rastgele bir fiyat ödemeden sahip oluyorlar. Şimdi yeniden fiyatsız olan bir oyunla karşınızdayız.

Bu kere fiyatsız olarak sunulan reyin, Headsnatchers. Steam’de 25 TL karşılığında satılan bu reyin, kısa müddetliğine Humble Bundle’da fiyatsız oldu. Üstelik fiyatsız olarak alabileceğiniz Headsnatchers adlı oyunu, Steam kütüphanenize de ilave edebiliyorsunuz. Dilerseniz şimdi, evvel Headsnatchers’ın ne olduğuna ardından da oyuna nasıl fiyatsız olarak sahip olacağınıza yakından bakalım.

Headsnatchers

Bu acayip ve cümbüşlü diyebileceğimiz oyundaki emelimiz, çevrimiçi ya da yerel olarak oynayabileceğiniz rakiplerinizin kafasını ısırarak ele geçirmek. Onlarca değişik tasarım oluşturabildiğiniz oyunda, pek çok değişik mod bulunuyor ve bu modların her birisinde rakibinizin kafasını değişik bir emel talihine kullanıyorsunuz. 

Reyin, minik bir depolama alanına gereksinim dinlemesine karşın sistem ihtiyaçları açısından azıcık pinti diyebiliriz. Zira geliştirici takım, oyunun nasihat edilen sistem ihtiyaçlarında Intel Core i7 harekâtçı, 12 GB RAM ve Nvidia GeForce GTX 960 ekran kartı kullanılması gerektiğini söylüyor. Ancak oyunu orta ayarlarda oynamayı seçim ederseniz, sisteminizin çok da eforlu olması gerekmiyor.

Headsnatchers

Oyunu fiyatsız olarak Steam kütüphanenize ilave etmek için yapmanız gerekenler

İlk olarak burada bulunan irtibatı kullanarak oyunun Humble Bundle mağaza sayfasına erişin. Oyuna fiyatsız olarak sahip olmak için bir Humble Bundle hesabınızın olması gerekiyor. Google veya Facebook hesabınızı kullanarak platforma giriş yapabileceğiniz gibi e-posta adresinizi kullanarak da abone olabiliyorsunuz. Bunun için, az evvel ulaştığınız sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Login” ya da “Sign Up” butonunu kullanabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra yine kampanyanın sayfasına erişin ve “Get the Game” yazan butona tıklayın. Karşınıza çıkacak olan yeni ekranda da lüzumlu onaylamaları yapın. Böylece Headsnatchers’a ait kod, e-posta adresinize gönderilmiş olacaktır. E-posta adresinize sevk edilen içerikte “Redeem Now” ibaresinin yer aldığını göreceksiniz. Bu ibarenin üzerine tıklayın. Yeni bir sayfanın açıldığını göreceksiniz. Bu sayfanın altına doğru baktığınızda, “Reveal your Steam key” yazan bir kısım göreceksiniz. Bu butona tıkladığınızda Headsnatchers için Steam etkinleştirme kodu, karşınıza çıkacak. Kodun hemen sağ tarafında “Redeem” yazan bir kısmın olduğunu göreceksiniz. Bu koda tıkladığınızda, yeni bir sayfa açılacak ve Steam’e yönlendirileceksiniz. Dilerseniz tarayıcı üzerinden dilerseniz de Steam uygulamasını kullanarak oyunu hesabınıza belirleyebiliyorsunuz. Headsnatchers’ı Steam uygulaması üzerinden aktifleştirmek için uygulama giriş yapın ve üst kısımda bulunan menülerden “Oyunlar“a tıklayın. Hemen ardından da açılabilir menüde yer alan “Steam’de mahsul faalleştir” adlı alternatife tıklayın. Karşınıza çıkacak minik menüde “İleri” alternatifine tıklayarak kodu gireceğiniz sayfaya gelin. Ardından da kopyaladığınız kodu buradaki boşluğa yapıştırın. Yine “İleri” alternatifine tıkladığınızda, reyin doğrudan Steam hesabınıza ilave edilmiş olacaktır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı