Teknoloji Haberleri

Square Enix Store, 100 Dolar ve Üzeri Harcama Yapanlara Ücretsiz Yüz Maskesi Veriyor

İçinden bulunduğumuz korona günlerinde maske kullanmanın ne kadar ehemmiyetli olduğunu anlatmaya gerek yok. Salgının ilk zamanlarında pek çok bireyin ulaşmakta zorlandığı, hatta ülkemizde minik çaplı bir krize sebebiyet veren maskeler, tüm dünyayı kasıp kavuran COVID-19 hastalığı ile aramızda duran yegane gözetmelerin başında geliyor.

Final Fantasy, Tomb Raider, Just Cause ve Hitman gibi hit imalleri ile öğrenilen Japonya merkezli video oyunu işletmeyi Square Enix, online mağazası Square Enix Store’da 100 dolar ve üzeri tüketme yapan herkese fiyatsız surat maskesi vereceğini duyurdu.

Square Enix’in maske kampanyasına ait alıcılarına yolladığı e-posta

square enix maske

Video reyin devinin bu acayip kampanyaya ait alıcılarına yolladığı e-postadaki maske görselinin altında, RPG oyuncularının bildiği bir kavram olan Boost your vitality +1 Canlılığınızı artırın ifadeleri yer alıyor. Kısacası Square Enix, video oyunlarına asgari 100 dolar tüketerek sıhhatli kalabileceğinizi söylüyor. Acayip bir pazarlama misaline imza atan Japon işletme, bugünlerde herkesin lüzumu olan surat maskelerini kullanarak satışlarını artırmayı kastediyor. 

Bununla beraber, Square Enix’in korona günlerinde yaptığı tek kampanya bu değil. Daha evvel bildirdiğimiz gibi şanlı reyin işletmeyi, konutta kal ve reyin oyna kampanyası kapsamında toplam bedeli 1.527 TL olan 54 reyin ve 58 DLC’sini yüzde 95 indirimle Steam’de 76 TL’ye satışa sunmuştu.

Square Enix, bedeli 1.527 TL olan 54 reyin ve 58 DLC’sini yüzde 95 indirimle Steam’de 76 TL’ye satışa sunmuştu

tomb raider

Dünyanın en büyük reyin yayıncılarından biri olan Square Enix, mevzubahisi kampanyanın tüm kazancının Kuzey Amerika ve Avrupa’daki besin bankaları ve hayır müesseselerine bağışlanacağına söylemişti. Yüzde 95 indirimle toplamı 76 TL’ye düşen 54 Square Enix oyununa buradan göz atabilirsiniz. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı