Teknoloji Haberleri

Ryan Reynolds’tan Kaçamak Deadpool 3 Açıklaması

18 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olmasına karşın gişede muhteşem bir galibiyet tutmayan Deadpool, bu zaferin ardından kısa bir vakit sonra ikinci filmle izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Serinin ikinci filmi de izleyiciden bütün anekdot almayı muvaffak olunca gözler, serinin üçüncü filmine çevrildi. Bu noktadaysa yeni film için henüz çalışmalar başlamadı, ayrıca Disney ile Fox arasındaki satın alım da işleri azıcık karıştırıyor.

Öğrenmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse dünyanın en büyük medya işletmeyi olan Disney, geçtiğimiz yarıyıllarda 21st Century Fox’u resmen satın almıştı. Tarihin en büyük satın alımlarından biri olarak lanse edilen bu uyuşmanın sonrasındaysa Fox bünyesinde bulunan Deadpool gibi bir hayli üretimin geleceği merak edilmeye başlandı.

Ryan Reynolds, Deadpool’un geleceği hakkında kesin yanıt vermekten kaçındı:

Ryan Reynolds

Filmin başrol oyuncusu Ryan Reynolds, daha evvel yaptığı söylemelerde Deadpool 3’nam MCU Faz 5’in bir parçası olabileceğini ima etmişti ancak bu söylemeler havada kalmıştı. Şimdiyse yeni söylemelerde bulunan şöhretli ad, görünüşe göre Deadpool’un geleceği hakkında net bir fikre sahip değil.

Yeni filmi Free Guy hakkında Total Film’e konuşan Reynolds, Deadpool 3’nam geleceğine dair bir sual üzerine net bir yanıt vermekten sakınarak sadece “Gerçekten öğrenmiyorum, göreceğiz” stilinde bir cevap verdi. Marvel’ın büyük bir hayranı olduğunu da laflarına ilave eden şöhretli oyuncu, Marvel Studios ile 2019 senesinde tanışmıştı. Bu konuya da değinen Reynolds, Disney’in Fox’u satın almasını iyi bir şey olarak gördüğünü, Deadpool 3’ü yaparlarsa bunun muhtemelen daha iyi olacağını ve herkes için bir hasılat olacağını düşündüğünü belirtti.

Deadpool 3’nam geleceği hakkında henüz somut bir bilgi bulunmuyor. Peki, sizce Marvel Sinematik Cihanı’nde geçecek yeni bir Deadpool filmi nasıl olurdu? Bu mevzudaki fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı