Teknoloji Haberleri

POCO M2 Pro, Xiaomi’nin Resmi Web Sitesinde Ortaya Çıktı

POCO’nun yakında Redmi K30 Pro’nun küresel pazarlar için yine adlandırılmış versiyonu olan POCO F2 Pro’yu tanıtacağı konuşuluyor. Bugün, POCO’nun M tezsi için yeni uslu telefonu olan POCO M2 Pro da Xiaomi Hindistan web sitesinde ortaya çıktı.

POCO M2 Pro, Xiaomi’nin sitesinde M2003J6CI model numarasıyla göründü. Makine, bu senenin başlarında Hindistan’da tanıtılan POCO X2’nin daha ucuz bir versiyonu olabilir. Diğer yandan POCO M2 Pro Hindistan’da M2003J6B1I model numarasıyla satılan Redmi Note 9 Pro’ya eş bir tasarımla ancak değişik özelliklerle de gelebilir.

POCO M2 Pro, Redmi Note 9 Pro görünümlü POCO X2 olabilir

poco m2 pro

Redmi Note 9 Pro, geçtiğimiz hafta küresel pazarlar için tanıtıldı. Ancak POCO M2 Pro, Redmi Note 9 Pro serisinden daha değişik kaliteler sunmak için POCO X2’ye eş özelliklerle gelebilir.

İşletme, POCO F2’nin Redmi K30 Pro’dan değişik bir uslu telefon olduğunu kesin olarak  doğrulamıştı. Xiaomi’nin yakında Hindistan’da Redmi K30 Pro‘yu da piyasaya sürmesi bekleniyor. Son zamanlarda EEC ve TKDN sertifikası ortaya çıkan POCO M2004J11G modeli de POCO F2 olabilir.

POCO M2 Pro hakkında tüm ayrıntılar şu anda perde artta. Ancak telefonun Xiaomi web sitesinde görünmesi, varlığının en somut delili ve yakında hakkında daha fazlasını bilebiliriz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı