Teknoloji Haberleri

POCO F2’nin Her An Tanıtılabileceğini Gösteren Paylaşım

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin bünyesinde çalışmalarını sürdüren Pocophone, piyasaya sürdüğü ilk telefonu Pocophone F1 ile alakaları üstüne toplamayı muvaffak olmuştu. Bu aygıtın ardından bir de Poco X2 ile piyasada gözüken firma, şimdi yeni bir telefonuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Bugün POCO’nun fotoğrafı Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre göreceğimiz yeni telefon, uzun müddettir hakkında onlarca şey söylenen POCO F2 olacak. Çünkü firma, video içerisinde Pocophone F1 kullanıcılarının yeni telefon olarak F2’ye hitap ettikleri tweetleri derledi.

POCO F2 mi geliyor?

poco f2

Paylaşımında ‘RT now to help #WakeUpPOCO! POCO’nun uyanmasına takviye etmek için RT’leyin’ ifadesine yer veren POCO, muhakkak ki çok yakın bir zamanda yeni uslu telefonunu tanıtacak. Ancak video içerisinde yer alan tweetlerden bu aygıtın POCO F2 olduğunu beklesek de bu mevzuda değişik iddialar da mevcut.

Bugüne kadar dinlediğimiz bazı iddialara göre POCO’nun yeni telefonu, POCO F2 Pro adıyla piyasaya sürülecek. Bu aygıt, Xiaomi’nin bir öbür markası olan Redmi’nin galibiyetli telefonu K30 Pro’nun POCO adına bürünmüş versiyonu olacak. Başka Bir Deyişle aygıtın sadece adı değişecek.

poco f2

Peki POCO’nun yeni telefonu POCO F2 Pro olmaz ve tamamen apayrı bir makineyle karşımıza çıkarlarsa, bu aygıt nasıl bir şey olabilir? Bir Hayli temenniye göre POCO F2, aygıtı bir amiral gemisi yapacak sekiz çekirdekli ve 5G modeme sahip Snapdragon 865 operasyoncusuna sahip olacak.

Yeniden bazı iddialara göre aygıt, 6 GB RAM + 128 GB depolama alanı ve 8 GB RAM + 256 GB depolama alanı alternatiflerine sahip olacak. Tüm bunların dışında aygıtın ekran, kamera ve pil gibi öbür teçhizatlarının özellikleri hakkında rastgele bir fikir bulunmuyor. Ancak işletmenin en son çıkardığı telefon olan X2’ye bakarsak, POCO F2’nin iddialara göre daha iyi bir ekipmana sahip olması gerekiyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı