Teknoloji Haberleri

Motorola One Fusion+’ın Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Bugün, YouTube’un Device Report listesinde henüz duyurulmamış bir Motorola uslu telefonun yer aldığı ortaya çıktı. Device Report listesinde ortaya çıkan bu aygıtın, daha evvel Evan Blass tarafından bazı bilgileri ortaya çıkarılan Motorola One Fusion+ olduğuna kesin gözüyle bakılıyor.

Natürel bu listelemede yalnızca aygıtın ismi değil aynı zamanda telefonun bazı teçhizat özellikleri ve çıkış tarihi de ortaya çıktı. Ayrıca aygıtın bilgilerinin yanında bir de render görüntüleri yer alsa da o modelin Motorola Edge olduğu andırdırmakta fayda var.

Motorola One Fusion+ teçhizatı

motorola one fusion+

Listelemeye göre önümüzdeki ay fotoğrafı olarak çıkacak olan Motorola One Fusion+, 6,53 inçlik FHD+ bir ekrana sahip olacak. Eforunu Qualcomm’un Snapdragon 730 SoC’den alacak olan telefonun pili ise 5.000 mAh kıymetinde olacak ki oldukça etkileyici bir pil kapasitesi olduğunu söylemek gerekiyor.

Playfuldroid’de yer alan habere göre makinede 4 GB ve 6 GB RAM alternatifleri, 64 GB ve 128 GB da dâhili depolama alanı alternatifleri bulunacak. One Fusion+’ın ana kamerası ise Samsung’un 64 MP ISOCELL Bright GW1 sensörü olacak. Telefonda yer alan öteki kameraların özellikleri ise henüz öğrenilmiyor. Telefon Cloud ve Sugarfrost renk alternatiflerine sahip olacak.

Aygıtın Plus modelinin yanı gizeme bir de daha satın alınabilir maliyet yaftasına sahip olan Motorola One Fusion modeli bulunacak. Bu modelin 6,52 inç, HD+ bir ekrana ve Snapdragon 710 harekâtçıya sahip olması bekleniyor. 4 adet kameraya sahip olacak olan telefonun Samsung 48 MP ISOCELL Bright GM1 ana kamerasının yanında 8 MP, 5MP ve 2 MP’lik sensörler bulunacak. Aygıt, mavi ve siyah olmak üzere iki değişik renk alternatifine sahip olacak.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı