Teknoloji Haberleri

Motorola, Gelen Tepkilerden Sonra Edge+ İçin 2 Büyük Güncelleme Sözü Verdi

Günümüzde telefonlar yaşamımızda ehemmiyetli bir yer teşkil ediyor. Pahalı denilebilecek maliyetlere aldığımız telefonların üreticileri telefona olan dayanağını kesince yeni aktüellemelerden yoksun kalıyoruz. Bu vaziyet oluştuğunda bir hayli hayal kırıklığına uğradığımızı söyleyebiliriz. Motorola’nın yeni amiral gemisi olan Edge+’ı satın almayı düşünenlerde bu vaziyet çok daha makûs biçimde ortaya çıktı.

Kullanıcılar yeni telefon aldıkları zaman en az 2 adet büyük işletim sistemi aktüellemesi beklerken Motorola’nın Edge+ için yalnızca 1 büyük aktüelleme lafı vermesi Edge+ almak isteyenlerden büyük tepki aldı. Kullanıcıların baskılarına sabredemeyen Motorola, daha evvel 1 olarak verdiği büyük aktüelleme lafını 2’ye çıkardı ve kullanıcıları tekerrür hoşnut etmeyi muvaffak oldu.

Motorola Edge+’ın maliyeti 1.000 dolar:

Edge+

Motorola uzun süren suskunluğunu bu telefonla bozmuştu. Motorola Edge+, bir hayli teknoloji tutkununun alakasını sürüklemeyi muvaffak olan eforlu özellikleri bünyesinde barındırıyordu. Telefona efor veren harekâtçı Qualcomm Snapdragon 865 olarak tanımlanmıştı ve telefonda bu eforlu harekâtçıya 12 GB RAM eşlik ediyordu. Smoky Sangria ve Thunder Grey olmak üzere 2 değişik renkte satılan telefonun Yardımı Da bulunuyordu.

Kamera mevzusunda da etkileyici olan telefonun arka tarafı göz önüne alındığında 108 MP + 16 MP + 8 MP olmak üzere üçlü kamera montajı bizleri karşılıyor. Ön taraftaysa 25 MP olan bir kamera seçim edilmiş. Pil mevzusunda da kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmayacak 5.000 mAh’lik pile sahip telefonun maliyetiyse Verizon cerrahıyla uyuşmalı olarak 1.000 dolar takribî 7.000 lira biçiminde tanımlanmıştı.

Eforlu özelliklere sahip olan bu telefona ilk başta 1 büyük aktüelleme lafı verme yanılgısını kavrayan Motorola lafını en az 2’ye çıkartarak kullanıcıları şimdilik hoşnut etmeyi muvaffak olmuş olsa da ilerleyen zamanlarda ne olacağı bilinmeyen.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı