Mobil

Lenovo Legion oyun telefonu hızlı şarj ile şaşırtacak Oyun telefonu piyasası için gün geçtikçe rekabet artıyor. Akıllı telefon piyasasında istediği başarıyı…

Lenovo, şimdiye kadar Amiral Gemisi ya da orta segmentte istediği başarıları yakalayamadı. Oyun bilgisayarı dünyasında ise Legion ile efsaneleşen firma, bu başarıyı akıllı telefonlarına taşımanın peşinde.

Yeni ortaya çıkan hızlı şarj özelliğine bakılırsa Legion oyun telefonu 90W hızlı şarj desteği ile gelecek. Son olarak ortaya çıkan Black Shark 3 ile birlikte 65W ile çıtayı yükselten Xiaomi karşısında Lenovo, Legion ile çok daha iddialı özelliklerle geliyor gibi görünüyor.

Honor 30 ile çekilen fotoğraf ve videolar paylaşıldı

Honor 30 çekilen fotoğraf ve videolar, telefonun tanıtımından önce paylaşıldı. Fotoğrafta odaklanma performansı ve videoda 4K 60 FPS ile dikkat çeken telefonun kamera özellikeri göz dolduruyor.

Lenovo Legion için Snapdragon 865 işlemci kullanması ve 90W hızlı şarj özelliği dışında bir özellik ortaya çıkmış değil.

Ancak tasarım olarak Legion serisinin ana renkleri olan siyah e kırmızı kullanılacağı aşikar. Zira Weibo resmi sayfası üzerinden paylaşılan görsellerde de bu renkler ön plana çıkmış durumda.

Telefonun, pil kapasitesi henüz ortaya çıkmış değil. Ancak 4000 mAh üzeri olacağı tahmin ediliyor. Şu an için 90W hızlı şarj sayesinde telefonun ne kadar zamanda tam dolacağına dair veriler paylaşılmış değil. Ancak bu sürenin 25 dakikanın altında olması bekleniyor.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Lenovo Legion, 90W hızlı şarj özelliği ile oyun telefonu piyasasını sallayabilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı