Teknoloji Haberleri

LEGO Star Wars: Skywalker Saga’nın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dünyanın en şöhretli serilerinden biri olan Star Wars, film, kitap, reyin gibi pek çok sektörde karşımıza çıktı. Serinin beğenilen reyin serilerine bir yenisi daha ilave ediliyor. LEGO Star Wars: Skywalker Saga adıyla çıkacak reyin için yeni bir ilan yapıldı. Fotoğrafı Star Wars YouTube kanalından yapılan bültene göre, Skywalker Saga 20 Ekim 2020’de satışa sunulacak. İlanın yapıldığı video ise kısa müddet sonra YouTube kanalından kaldırıldı.

Burada reel enteresan olan şey ise Warner Bros. Interactive Entertainment veya TT Games’den bu biçimde bir ilan yapılmamasıydı. Yeniden de YouTube kanalının Star Wars’un fotoğrafı kanalı olduğu göz önüne alındığında, bu ilanın doğru olduğunu zannedebiliriz. 

LEGO Star Wars: Skywalker Saga, ilk defa geçen yıl tertip edilen E3 2019’da karşımıza çıkmıştı. Bu süreçten beri merakla takip edilen reyin, Star Wars’un film serisiyle irtibatlı olarak çıkıyor. Yeni oyunun öyküsünde nasıl değişiklikler olacağı henüz belirli olmasa da son Star Wars filminin 2019 senesinde çıktığı düşünüldüğünde birtakım değişiklikler görmeyi umuyoruz. 

4 ana platforma çıkacak

Önümüzdeki haftalarda daha sık dinlemeyi umduğumuz Star Wars: Skywalker Saga’nın 20 Ekim 2020’de PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için satışa çıkacağı söylendi. Özellikle LEGO oyunlarını beğenen Star Wars hayranlarının alaka göstereceği düşünülüyor. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı