Teknoloji Haberleri

Kuzuların Sessizliği, CBS Kanalı İçin Bir Kez Daha Dizi Oluyor

Televizyon kanalları yaz aylarının yanaşmasıyla beraber yeni yarıyıl için hazırlıklarını yapmaya başladı. İnternet platformlarından değişik olarak kanalların genel olarak kendi sezonları ve tasarıları oluyor. ABD’li kanal CBS de yeni dizilerinin ilanını yaptı. Kanalın yeni yayın yarıyılında ekrana getireceği dizilerin arasında Kuzuların Suskunluğu, The Equalizer’ın yine çekimi ve yeni bir Chuck Lorre sitcom dizisi olacak.

Kuzuların Suskunluğu daha evvel iki kez karşımıza çıkmıştı. Yeni dizide, 1991’de senesinde Jodie Foster ve 2001 senesinde de Julianne Moore tarafından canlandırılan Clarice Starling’i bu kere Rebecca Breeds oynayacak. 

Kuzuların Suskunluğu dizi oluyor:

kuzuların sessizliği

Bu dizide filmin sona ermesinden altı ay sonrasına, 1993 senesine döneceğiz. İmalciler bu dizide Hannibal Lecter’dan sonrasında Starling’in yaşadıkları ve ‘anlatılmamış hikâyesinin’ aktarılacağını belirtiyor. Kal Penn, Michael Cuditz, Devyn A Tyler ve Nick Sandow gibi adlar da diziye dâhil olacak. 

Öte yandan dizide ikonik makûsumuz Hannibal Lecter’ı kimin canlandıracağına dair bir bilgi yok. Bu denli eforlu bir şahsiyeti canlandıracak adı bulmak hiç de basit bir şey değil. CBS’nin seçiminin kim olacağı merak ediliyor.

CBS’nin yeni dizileri:

cbs

CBS ayrıca bu sezon 1980’lerin tanınmış dizilerinden biri olan The Equalizer’ın yine çevrimlerini de yayınlayacak. Dizinin başrolündeyse Queen Latifah yer alacak. Takımda Lorraine Toussaint, Liza Lapira ve Chris Noth da bulunacak. Onun dışında yeni boşanmış terapist bir babanın hikâyesinin anlatılacağı bir sitcom olan B Positive gelecek. Bu dizide The Big Bang Theory’den tanınan Chuck Lorre imzası bulunacak.

CBS’nin yeni dizilerinin gelecek sezonda ekranlarda olacağı söylense de çıkış tarihleri emin olmadı. Bu da koronavirüs salgınıyla beraber ele alındığında dizilerin çekim ve yayın tarihleri mevzusunda merak uyandırıyor. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı