Teknoloji Haberleri

Instagram’a Katılan Chris Evans, Bağış Yapan Bir Kişiyi Avengers Ekibiyle Sanal Ortamda Buluşturacak

Marvel Sinematik Kâinatı’nde oynadığı Kaptan Amerika rolüyle çok büyük bir şan kazanan oyuncu Chris Evans, ehemmiyetli bir sebepten dolayı Instagram’a katıldı. Yalnızca saatler içinde 663 bin kullanıcıyı geçen namlı oyuncu, hesabından bir de video paylaştı. Evans, paylaştığı videoda Marvel’da Star Lord rolüyle tanınan Chris Pratt’in kendisine yönlendirdiği “All In Challenge”ı kabul ettiğini duyurdu. 

All In Challenge, koronavirüs pandemisi sürecinde takviyeye gereksinimi olan insanlara gıda sağlamayı hedefleyen bir proje. Projede, namlı adlar bağış yapacak bireylere taahhütte bulunuyorlar. Sonrasında bağış yapan şahıslar arasında gelişigüzel seçilen bir şahıs şöhretlilerle vadedilen şeyleri hakikatleştiriyorlar. Misalin Chris Pratt, bağışta bulunanlar arasından seçilecek bir kaderli şahsı Jurassic World filminin setine götürecek. Belirli mi olur belki de kendisi dinozorlara yem olur.

Chris Evans’ın taahhütleri ortaya çıkıyor

Kaptan Amerika rolü dışında da pek çok zaferli filmde rol alan namlı oyuncu Chris Evans ise bağış yapanlar arasından seçilecek kaderli şahsı Avengers takımının oyuncularıyla sanal bir görüşmeye alacak. Kendisi dışında Robert Downey Jr. Iron Man, Chris Hemsworth Thor, Scarlett Johansson Black Widow, Mark Ruffalo Hulk ve Jeremy Renner Hawkeye gibi adları da bir sanal görüşmeye alacağını söyleyen Evans, kaderli şahsın burada oyuncularla görüşebileceğini, isterlerse reyin oynayabileceklerini söyledi. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı