Teknoloji Haberleri

Huawei, Tüm P40 Serisi Telefonlar İçin Yazılım Güncellemesi Yayınladı

Uslu telefon sektörünün ehemmiyetli adlarından bir tanesi olan Çinli teknoloji üreticisi Huawei, kısa bir zaman evvel tertip ettiği bir faallikle yeni amiral gemisi telefonları P40 ve P40 Pro’yu duyurdu. İşletmenin yeni uslu telefonları Google Servisleri’ni içermiyor ancak özellikle kamera özellikleri açısından eşsiz bir tecrübe sunmayı vadediyordu. Firma, yeni amiral gemisi telefonlarını piyasaya sürmesinin hemen ardından, bu uslu telefonlar için Çin’de bir yazılım aktüellemeleri sunmuştu.

Huawei, Çin’deki P40 ve P40 Pro modelleri için nisan ayında sunduğu yazılım aktüellemelerini şimdi tüm P40 ve P40 Pro’lar için kullanıma sundu. Böylece harcayıcılar, Çin’deki P40 sahiplerinin bir vakittir kullandığı tüm yeni özelliklere ulaşma olanağı tutmuş oldular. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan, Huawei P40 serisinin yazılım aktüellemesinin telefonlara neler getirdiğine yakından bakalım.

Huawei P40 Pro

Huawei P40 ivedisi için sunulan yazılım aktüellemesinin getirdiği yenilikler

Huawei’nin Çin dışındaki P40 ivedisi telefonlar için oluşturduğu yazılım aktüellemesi, telefonun genel kamera özellikleri ile ekran ve sistem güvenliğini iyileştiriyor. Huawei’ye yakın kaynaklar Çin’deki aktüellemenin aksine evrensel aktüellemede suni zihin takviyeli 50 MP resim çekimi özelliğinin olup olmadığının doğrulanamadığını söylüyorlar.

Çin dışındaki P40 ivedisi telefonlar için sunulan yazılım aktüellemesi, yüksek çözünürlüklü resim ve video çekimlerinin genel niteliğini artırıyor. Ayrıca harcayıcılar, bu aktüelleme ile kameranın titreşim yasaklama özelliğini daha optimize bir biçimde kullanabilecekler ve bu bağlamda video çekim tecrübeyi de azıcık daha iyileşmiş olacak.

Huawei P40

P40 ivedisi için yayınlanan yeni yazılım aktüellemesi, kullanıcı arayüzü öğelerinin özelleştirilebilme özelliğini de optimize ediyor ve “Smart Assistant” özelliğini “Ayarlar” kısmına taşıyor. Huawei’nin P40 ivedisi için yayınladığı yazılım aktüellemesi ayrıca sistem güvenliğini sağlayabilmek için Nisan 2020 güvenlik iyileştirmelerini de kapsıyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı