Teknoloji Haberleri

HTC Desire 20 Pro’nun Tasarımını Ortaya Koyan bir Görsel Yayınlandı

Bir yarıyılın en hoşlanılan uslu telefonlarını üreten ve hala ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahip olan HTC, önümüzdeki günlerde yeni bir uslu telefon çıkarmaya hazırlanıyor. HTC Desire 20 Pro adıyla çıkış yapması beklenen telefonun, tasarımını ortaya koyan yeni görseller sızdırıldı.

Geçtiğimiz günlerde HTC aygıtlar mevzusunda emin bir kaynak, Tayvanlı firmanın yeni telefonunun önden OnePlus 8, arkadan ise Mi 10’a benzediğini söylemişti. Ortaya çıkan son görsel ise telefonun tasarımına daha yakından bakmamızı sağlıyor.

Ortaya çıkan görsele baktığımızda, ön kısımda gerçekten de OnePlus 8’i hatırlayan bir aygıt bizleri karşılıyor. Aynı biçimde arka tasarım olarak Xiaomi Mi 10’a eşliğiyle dikkat sürükleyen HTC Desire 20 Pro, tasarım bakımından günümüz uslu telefonlarıyla yarışacak özelliklerle geliyor. Çentik yerine delikli bir ekranla karşımıza çıkması beklenen telefonun, arka kısmında yer alan çok kameralı montajı da son derece güzel görünüyor. 

4 arka kameraya sahip olabilir

HTC Desire 20 Pro’nun sızan tasarım görseline baktığımızda, aygıtın artta 4 arka montajı görüyoruz. Bunlar muhtemelen ana kamera, ultra geniş sensör, telefoto sensör ve derin sensörü olacak. Bu kameraların hangi özelliklere sahip olacağını bilmek için azıcık daha beklemek zorundayız, ancak aygıtın orta seviye bir aygıt olarak karşımıza çıkması bekleniyor.

HTC’nin büyük umut vadeden uslu telefonu Desire 20 Pro, ortaya çıkan bilgilere göre Qualcomm’un Snapdragon 660 yonga setiyle beraber gelecek. Ayrıca telefonun 6 GB RAM’e sahip olması bekleniyor. 3,5 mm ses girişiyle gelecek telefonun çıkış tarihi ise şu anda öğrenilmiyor. COVID-19 pandemisi sebebiyle pek çok şey gibi HTC makinesinin de beklendiğinden daha geç çıktığını görebiliriz. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı