Teknoloji Haberleri

Haluk Levent, YouTube Kanalından Talk Show Gerçekleştirecek

Tüm dünyayla beraber ülkemizde de YouTube platformu son zamanlarda oldukça popüler bir hâle geldi. Milyonlarca insan, YouTube üzerinden beğendiği kanalların videolarını izleme fırsatı bulurken yeni içerikler ve yeni insanlar keşfediyor. Gidişat bu biçimde olunca bir hayli birey de YouTube platformuna katılmaya karar veriyor. Bu platforma katılmaya karar verenler arasında bazı namlılar da bulunuyor. 

Rock müziği, yaptığı dayanaklar, kuruculuğunu ve başkanlığını üstlendiği AHBAP Derneği ile öğrenilen Haluk Levent’ten hayranlarını neşelendirecek bir haber geldi. Geçtiğimiz günlerde YouTube kanalını açan Levent, ‘Kral Üryan’ isminde programını açtığı kanaldan yayınlayacak. Talk show biçiminde yapılacak programla beraber hayranlarına internet üzerinden bağlanacak olan Haluk Levent’in YouTube kanalı kısa vakitte 535 bin azaya erişmeyi muvaffak oldu.

Program, ilk albümün yayınladığı tarihte başlıyor:

Haluk Levent

Yayın yaşamına 13 Mayıs tarihinde başlayacak olan programda izleyenleri bekleyen bir hayli sürpriz de bulunacak. Bu tarihin Levent ve hayranları için de özel bir anlamı bulunuyor diyebiliriz. Levent, 27 yıl evvel aynı tarihte ilk albümünü paylaşarak piyasaya damga vurmuştu. Özel misafirlerin de katılım göstereceği programın bir öteki özelliği de lüzum sahibi yurttaşlara takviye eli uzatılması.

Programın; canlı performanslarla, davetlilerin katılımıyla ve AHBAP Derneği’nin gönüllü azalarıyla izleyenleri eğlendirirken bir yandan da destekte bulunulmasına katkı sağlaması alaka sürüklüyor. Levent, YouTube kanalından paylaştığı videoyla beraber programın her hafta çarşamba günü yayınlanacağını duyurdu. Levent, “Konserlerime geldiniz, televizyonlarda izlediniz, radyoda dinlediniz, Twitter’da takip ettiniz, Instagram’da etiketlediniz, Facebook’ta dürttünüz. Dostlar, yakında her çarşamba YouTube canlı yayınında ben sizlerle beraber olacağım, acaba YouTube’da da birlikte olur muyuz?” diyerek hayranlarını programına çağırdı. Haluk Levent’in YouTube kanalına buradan erişebilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı