Teknoloji Haberleri

Gears Tactics, PC Platformu İçin Satışa Sunuldu

Splash Damage ve The Coalition stüdyoları tarafından geliştirilen Gears Tactics, bugün PC kullanıcıları için yayınlandı. Oldukça iyi yorumlarla karşılanan oyunu Microsoft Store, Steam ve PC için Xbox Game Pass platformları üzerinden satın alarak oynayabilirsiniz.

Gears Tactics’i 4 Mayıs 2020 tarihine kadar satın alır ve oynarsanız Thrashball Cole Kişilik Paketi‘ne de fiyatsız olarak sahip olabileceksiniz. Kutunun içerisinde Augustus Antreye ve Thrashball Armor Set yer alıyor. Ayrıca bu öneri, oyunu Xbox Game Pass üyeliği üzerinden oynayanlar için de geçerli.

Gears Tactics’in tanıtım videosu:

Piyasaya bugün sürülen reyin, hem oyunculardan hem de eleştirmenlerden pozitif tenkitler almayı muvaffak oldu. Reyin, Metacritic’te eleştirmenlerden 81/100, kullanıcılardan ise 8,0/10 puan aldı. Gears Tactics, kendisini Steam oyuncularına pek hoşlandıramamış gibi görünüyor. Oyunun Steam analiz yorumları ‘Çoğunlukla Negatif’ olarak karşımıza çıkıyor.

Reyin, Steam üzerinden 92 TL’ye Windows Store üzerindense 229 TL’ye satılıyor. Reyin, Xbox One için geliştirilmeye devam ediyor ancak oyunun konsola çıkış tarihiyle alakalı henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Gears Tactics sistem ihtiyaçları:

Asgari:

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit Operasyoncu: Intel i3 Skylake veya AMD FX-6000 RAM: 8 GB Ekran Kartı: AMD Radeon R7 260X veya NVIDIA GeForce GTX 750 Ti DirectX: Versiyon 12 Depolama: 45 GB

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit Operasyoncu: Intel i5 Coffee Lake veya AMD Ryzen 3 RAM: 8 GB Ekran Kartı: AMD Radeon RX 570 veya NVIDIA GeForce GTX 970 DirectX: Versiyon 12 Depolama: 45 GB

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı