Mobil

Exynos’lu Galaxy S20 Ultra için kullanıcı yorumları! Samsung’un yeni amiral gemisi için kullanım deneyimleri paylaşılmaya başlandı. Exynos işlemcili Galaxy…

Yakın zamanda piyasada yerini alan ve fiyatıyla da özellikleriyle de çok konuşulan Samsung’un yeni amiral gemisi modeli için bazı problemlerin var olduğu ortaya çıkıyor. Exynos işlemcili Galaxy S20 Ultra için kullanıcı yorumları; cihazın ısınma ve odaklama noktasında sorunlar olduğu yönünde.

Sosyal medyada ve bazı forumlarda, telefonun özellikle ısınma problemine sahip olduğu yazıldı. Cihazın kısa sürede ısındığı ve 3-4 saatlik ekran kullanımında da pil tüketiminin fazla olduğu belirtildi. Isınma probleminin hem 4G hem de 5G versiyonlarında bulunduğu da kullanıcı yorumları arasında yer alıyor. Bu sorunun yayınlanacak bir güncelleme ile çözülmesi de bekleniyor.

Seriously the Exynos variant has disappointed me soo much Poor battery life poor performance heats like hell. This is really a sh*t of a phone with that crappy $1400 price tag. Never Samsung again. pic.twitter.com/tmVpfOJdEg

— Dawood (@pegasaie) April 9, 2020

Ayrıca akıllı telefonun kamera tarafında da odaklama konusunda problem yaşandığı da kullanıcılar tarafından belirtildi. Hatta bir kullanıcı bunun için Twitter’da bir video paylaştı. Ancak bu problemin yayınlanan bir güncelleme ile çözüldüğü de ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı