Donanım

En iyi tasarıma sahip akıllı telefonlar

Biz de sizler için en iyi tasarıma sahip akıllı telefonlar ve aynı zamanda en iyi malzeme kalitesine sahip akıllı telefonlar hakkında yapılan bir araştırmaya dayanarak bir liste oluşturduk. Bu kapsamda listedeki bazı telefonlar gerçekten de tahmin edebilecek düzeydeyken bazıları tahminlerin dışında kalabiliyor.

Smartphones Revealed adlı internet sitesi akıllı telefonları tasarımları ve malzeme kalitesini belirlenen bazı kriterlere göre değerlendiriyor ve listeye alıyor. Puanlama sistemiyle giden bu platform telefonlara 100 üzerinden bir puan veriyor. Tasarımı ve malzeme kalitesi gibi değişkenler göz alınarak oluşturulan listede tanıdık isimler dikkatimizi çekerken, bazı beklenmedik puanlarda telefon modelleri de karşımıza çıkıyor.

Biraz önce de değindiğimiz gibi telefonlar birçok değişken göz önüne alınarak değerlendiriliyor. Bunlar ise sırasıyla; tasarım ve malzeme, ekran, veri işleme hızı, ses kalitesi ve navigasyon hızı. Biz burada en yüksek puanı alan tasarım ve malzeme kalitesi kategorisindeki telefonları değerlendiriyor olacağız.

1 2 3 4 5 6 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı