Mobil

Dünyanın en küçük akıllı telefonları! Günümüz akıllı telefonların boyutu genelde ele sığacak boyutta oluyor. Peki ya normalden de küçük akıllı…

Unihertz Jelly Pro

Unihertz Jelly Pro yalnızca 3,6 x 1,7 x 0,5 inç boyutlarında, en küçük ve tam işlevli akıllı telefonlardan biri. Yaklaşık 60 gram ağırlığındaki akıllı telefon, Android 7.0 destekliyor ve 4G ağlarına bağlanabilir. Minik telefonda 2GB RAM ve 16GB depolama alanı kullanılıyor. Bu arada telefonun ekran büyüklüğü yalnızca 2.45 inç.

Kamera özellikleri boyutuna göre gayet iyi. 8 Megapiksel arka kamera ve 2 Megapiksel ön kamerası var. Son olarak şarj ve kulaklık girişi bulunmaktadır.

iLight 7s

Başka bir küçük Android telefon iLight 7s. Şaşırtıcı bir şekilde, 1,81 x 0,39 x 3,74 inç boyutlarıyla Unihertz Jelly Pro‘dan bile daha küçük. Cihazda sadece 8 GB depolama alanı ve 1 GB RAM var.

Ekran boyutuna baktığımızda sadece 2.4 inç. iLight 7s tasarımının iPhone X öncesi iOS cihazlarından büyük ölçüde etkilendiği görülüyor. Ekranın altında Android’in ana ekran düğmesi olarak çalışan tek bir dairesel düğme bulunuyor.

1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı