Teknoloji Haberleri

Destroy All Humans! Remake’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Pandemic Studios tarafından geliştirilen aksiyon/serüven video oyunu Destroy All Humans!’ın remake versiyonu duyuruldu. Destroy All Humans!’ta 1959 senesine dönüyorsunuz ve Amerika’ya gidiyorsunuz. Bir uzaylıyı hakimiyet edeceğiniz oyunda, muhtemel olduğu kadar bölgeyi birbirine katmaya çalışacaksınız.

Piyasaya sürüldüğü senelerde PlayStation 2 ve Xbox için üretilmiş olan Destroy All Humans!’ın remake versiyonu; PC, PlayStation 4, Xbox One ve Google Stadia üzerinden oynanabilecek. 28 Temmuz tarihinde piyasaya sürülmesi tasarlanan oyunun maliyetine değinecek olursak; reyin, bilgisayar için 29,99 dolar, konsollar içinse 39,99 dolar maliyet yaftalarıyla satışa sunulacak.

Destroy All Humans! Remake, 28 Temmuz’da hayranlarının karşısına çıkacak:

Destroy All Humans!

Oyunda fark edilen ilk büyük farklılıklardan biri, dünyanın orijinalinden çok daha sarih olması. Elbette hâlâ yerine getirmeniz için minik misyonlar veriliyor ancak bu misyonlar bitirildiğinde seyyareden ufalamaya karar verene kadar dünya, keşfedilmek için sizi bekliyor. Bu da istediğiniz kadar tahribata yol açabileceğiniz anlamına geliyor.

Daha kucaklayıcı olmayı kasteden yeni Destroy All Humans!, oyuna bir dizi yeni şahsiyet ilave etti. Oyunla alakalı bir öteki noktaysa yükseltmeler mevzusunda Pox’u ziyaret etmek için artık ana gemiye dönmeniz gerekmeyecek. Bunun yerine her bir vazifenin sonunda güç kazandığınız Deoksirübo Nükleik Asidinizi yükseltmelerde kullanma alternatifiniz olacak.

Oyunda Crypto için yeni kostümler kazanılabilecek:

Destroy All Humans!

Destroy All Humans!’ın geliştiricisi Black Forest Games, oyunun oynanma stilinize bağlı olarak 15 ila 25 saat arasında süreceğini belirtti. Bitiriciler için oyuna ilave edilen 20 yeni isteğe bağlı güçlük var; bu da misyonlara esrarengiz ve yeni yollarla yanaşmanıza izin veriyor. Mevzubahisi güçlükleri bitirmekse Crypto için yeni kostümler de dâhil olmak üzere reyin içi mükâfatlar kazandırıyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı