Teknoloji Haberleri

Cyberpunk 2077’den ‘Bir Şeylerin Gösterileceği’ Etkinliğin Tarihi Paylaşıldı

The Witcher serisiyle tuttuğu fantastik zaferi sürdürmeye devam eden CD PROJEKT RED, yeni projesi olan Cyberpunk 2077’yi duyurduğundan beri oyuncularda büyük bir sabırsızlık bulunuyor. Bu sabırsızlık, The Witcher 3: Wild Hunt ile mükemmel işlere imza atan bir stüdyonun yeni projesiyle daha ne gibi yenilikler sunabileceği merakıyla körükleniyor.

Bugün Cyberpunk 2077 fotoğrafı Twitter hesabından yapılan bir paylaşım, oyuncuların var olan merakını daha da artırdı. Cyberpunk 2077 tarafından yapılan paylaşımda 11 Haziran tarihinde ‘Night City Wire’ adlı bir faalliğin bizi beklediği paylaşıldı. Paylaşım, “GET READY! HAZIRLANIN!” anekdotuyla yapıldı.

Hiçbir ayrıntı paylaşılmadı:

cyberpunk 2077

Twitter’da yapılan bu paylaşım bizi heyecanlandırmış olsa da bu coşkuyu hakikat besleyen şey, Cyberpunk 2077 tarafından aktiflik hakkında hiçbir ayrıntının paylaşılmamasıydı. Twitter üzerinden yapılan paylaşımda sadece yazıya, faalliğin adına ve tarihe yer verildi.

Natürel bu gönderiden sonra paylaşım altına aktiflik hakkında bir hayli sual yazıldı. Bu suallerden yanıtı en merak edileniyse elbette “Yeni bir oynanış videosu gelecek mi?” suali oldu. CD PROJEKT RED Evrensel Topluluk Lideri Marcin Momot, bu suale verdiği cevapta kullandığı GIF’le suali yanıtsız vazgeçti. Momot ayrıca Twitter’da yaptığı bir paylaşımda “Stuff will be shown Bir şeyler gösterilecek” laflarına yer verdi.

cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 tarafından faalliğe dair hiçbir ayrıntı paylaşılmazken bu mevzuda bazı hipotezler de yapıldı. Bu hipotezlerden birisine göre faallikte, oyunun hakikat civarını sonunda göreceğiz. Başka Bir Deyişle 6 bölgeden oluşan ve bugüne kadar sadece 2 bölgesini gördüğümüz oyunu, sonunda bütün anlamıyla keşfedeceğiz.

Sıradan koşullar altında nisan ayında çıkacağı söylenen Cyberpunk 2077, ne yazık ki geliştirici firma CD PROJEKT RED tarafından 17 Eylül’e ertelendi. Şu anki tek temennimiz bu oyunun değişik stüdyoların oyunları gibi koronavirüs sebebiyle tekerrür ertelenmemesi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı