Teknoloji Haberleri

Cüzdanları Hazırlayın: Steam Yaz İndirimleri Başladı

2003 yılında kurulan ve bugün devasa bir hale gelen Steam, anlık olarak milyonlarca oyuncu tarafından kullanılıyor. Platform, yalnızca oyun alışverişini yapıldığı bir yer değil; adeta oyuncular için geliştirilmiş bir sosyal medya görevi de görüyor. Tabii bu özellikleri nedeniyle Steam’e karşı dişli bir rakip olmak bir hayli zor oluyor.

Günümüzde oyuncular tarafından en çok tercih edilen oyun platformu Steam, her yıl beklenilen indirimlerinden birisini bugün başlattı. Steam’de görebileceğimiz en baba indirimleri gördüğümüz Steam Yaz İndirimleri, bugün itibariyle platformda başladı. İndirimler kapsamında büyüklü küçüklü birçok yapım, inanılmaz fiyatlarla oyuncular tarafından satın alınabilir oldu.

Yaz indirimleri başladı:

yaz indirimleri

Her Steam Yaz İndirimleri etkinliğinde olduğu gibi bu yaz düzenlenen indirimlerde de oyuncular için yeni görevler hazırlandı. Ancak bu yaz hazırlanan etkinlik, geçtiğimiz yaz karşımıza çıkan görevlere kıyasla daha kolay bir etkinlik oldu. Oyuncular, etkinlik kapsamında Steam Yaz İndirimleri süresince satın aldıkları her şeyden puan kazanıyor.

Steam Yaz İndirimleri süresince yapılan alışverişlerden elde edilen bu puanlarla Steam üzerinde bazı eşyalar satın alınabiliyor. Bu eşyalar arasında emojiler, animasyonlu stickerlar, mesaj efektleri, rozetler, profil arkaplanları, profil resimleri ve oyunlara özel eşyalar bulunuyor.

steam

Steam Yaz İndirimleri kapsamında yaptığınız her 1 TL’lik harcamanızdan 14 puan kazanıyorsunuz. Steam tarafından satılan eşyaları satın almak için harcamanız gereken puanlarsa oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Bazı eşyalar 100 puan karşılığında elde edilebilirken bazıları binlerce puana karşılık gelebiliyor.

Bugün başlayan Steam Yaz İndirimleri, 25 Haziran – 9 Temmuz TSİ 20.00 arasında platform üzerinde mevcut olacak. İndirimler kapsamında önümüzdeki günlerde sizlere aksiyon, macera, çok oyunculu, rol yapma, simülasyon, spor, strateji, yarış, yeni çıkan oyunlar ve sistem dostu oyunlar kategorilerinden kaçırmamanız gereken oyunları listeleyeceğiz. Dolayısıyla bizi takip etmeyi ve bu muhteşem fırsatları yakalamayı unutmayın!

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı