Teknoloji Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare’de Süper Silahlar Oluşturmanıza İmkân Veren Güncelleme Yayınlandı

Infinity Ward, Call of Duty: Çağdaş Warfare için yeni bir içerik aktüellemesi yayınladı. Season Three: Reloaded olarak adlandırılan aktüelleme, oyuna yeni bir silah, hibrit şahsileştirme ve yeni bir kamuflaj ilave ediyor. Infinity Ward, ayrıca bazı çalma listesi farklılıklarını, Warzone ve Çağdaş Warfare için gelecek çift XP aktifliğini de gün suratına çıkardı. Aktüelleme, Call of Duty oyuncuları için hâlihazırda kullanılabilir gidişatta.

Aktüellemenin en alaka çekici özelliklerinden olan Gunsmith Customs, silah şahsileştirmeye yeni bir ebat kazandırıyor. Gunsmith Customs, bir süper silaha silah krokilerinizin eforunu ilave etmenizi sağlıyor. Kroki sistemi, tek bir silah için estetik kaplama ve daha evvelden kilidi açılmış aksesuarlar sunabiliyor. Bu da demek oluyor ki silahınız özel aksesuarlara sahip bir vefat aygıtına dönüşebilir.

MK9 Bruen LM: Yüksek hassasiyet, sağlam zarar

Oyun içi görüntü

Gunsmith Customs, krokilerinizi yalnızca aynı silah üzerinde kullanmanıza izin veriyor başka bir deyişle bir av tüfeği ile silah krokileri birleştirilemiyor. Silah görünümü üzerinden aksesuarların işlevselliğini de özelleştirebilme imkânınız bulunuyor. Oyuncular bu krokilere; reyin içi mağazadan veya Battle Pass’ten erişebilirler.

Oyuna bir de MK9 Bruen LMG isminde hafif aygıtlı tüfek ilave edildi. Silah, yüksek hassasiyetle sağlam zararlar vermenizi sağlıyor. Bu silaha erişmek isteyen kullanıcılar, ‘Encryption’ kutusunu satın alarak veya LMG Foxtrot aracılığıyla yeni silah misyonunu bitirerek silaha erişebilir.

Bu aktüellemeyle beraber Obsidyen kaplaması da oyuna ilave edildi. Bu kaplamayı kazanmak hem kabiliyet hem de sabır gerektiriyor. Hücum tüfekleri için olan kaplamada evvel altın kaplamanın kilidini açmanız daha sonra 200 kere bir maçta 15 veya daha fazla düşman öldürmeniz gerekiyor. Değişik silahlar için olan kaplama misyonları da aynı biçimde zaman akdikeni diyebiliriz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı