Teknoloji Haberleri

Avengers Yönetmeni, Robert Downey Jr’ın MCU’ya Geri Dönebileceğini İma Etti

Avengers serisinin son filmi Avengers: Endgame’de Tony Stark, Natasha Romanoff ve Steve Rogers’a veda etmiştik. Iron Man’in vefatının ardından filmde bir cenaze merasimi bile tertip edilmişti. Ancak bir hayli Marvel hayranı Robert Downey Jr’ın Iron Man olarak Marvel Sinematik Cihanı’ne geri geri dönmesini umut ediyor. Peki gerçekten Robert Downey Jr’ı Iron Man olarak tekerrür beyaz perde de görebilir miyiz?

Avengers: Endgame’in vizyona girişinin birinci yıldönümü için sosyal medyada tertip edilen Karantina İzleme Partisi’ne katılan şöhretli oyuncu, Marvel Cihanı’nde bir kere daha Joe Russo ile çalışmaya istekli olduğunu ima etti.

Iron Man

Sosyal medya aktifliğine, Robert Downey Jr ile beraber katılan Joe Russo,”Filmler için çalışırken çok eğlendik, herkes çok eğlendi. Filmin çalışması bittiğinde yeni filme yanaşıyorsun. Ama sonra daha öncekinde vazgeçtiğini özlüyorsun. Belki de bunu bir gün tekerrür yapmalyız” dedi. Russo’nun bu lafları üzerine Robert Downey Jr ise “İnsanlar ne isterlerse bizi o güzergaha götürecekler” dedi. 

Iron Man’in geri dönüşü Marvel’ın öyküsünün hizmetinde olmalı

Iron Man’in Marvel Sinematik Cihanı’ne dönüşü, üzerinde uzun zamandır konuşulan bir mevzu. Joe Russo ile kardeşi ve destekçi rejisörü Anthony Russo, Iron Man’in geri dönüş ihtimalini dış müdahalelere vazgeçmiyor. Anthony, Iron Man’in geri dönüşünün yalnızca Marvel’ın anlattığı öyküye hizmet ederse hakikatleşebileceğini söylüyor. 

Iron Man

Asıl Blend’in podcast programına katılan Anthony Russo, Iron Man’in geri dönüşü ile alakalı “Nasıl geri getirileceğine bağlı, öykü anlatımına bağlı. Ama netlikle kazanılması gereken bir şey. Netlikle izleyicileri şok edecek ve afallatacak bir şey olmalı. Öykünün ona dokunması için oraya giden yolu bulmak gerçekten zorlayıcı, yenilikçi ve öngörülemez bir anlatı olmalı” dedi. 

Anthony Russo’nun Robert Downey Jr’ın yalnızca bir film için geri dönmesi mevzusunda gönülsüzlüğüne karşın Iron Man’in yanaşan Black Widow filminde görüleceği dedikoduları devam ediyor. Black Widow’da Iron Man’in görüleceği sahnenin yeni çekilmiş bir sahne olmadığı, Marvel Sinematik Cihanı’nin evvelki filmlerinden birinin çekimlerinden olduğu da rivayetler arasında yer alıyor. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı