Teknoloji Haberleri

Amazon’dan Sahte AirPods Siparişi Veren Kadın, Hiç Beklemediği Bir Ürünle Karşılaştı

Hayatını Dubai’de sürdüren Aleezay adlı bir bayan, dünyanın en büyük e-ticaret platformu olan Amazon‘u kullanarak kendisine sahte bir AirPods satın aldı. Bu alışveriş için 50 euro ödeme yapan Aleezay, basmakalıp bir insan gibi satın aldığı AirPods‘ların kendisine erişmesini beklemeye koyuldu.

Aleezay, satın aldığı mahsulün aşırısıyla ucuz olduğunun ve bir kopya olduğunun farkındaydı ancak yeniden de mahsullerin orijinale yakın olacağını varsayım ediyordu. Ancak Aleezay’a teslim edilen mahsuller, uslara serinkanlılık verecek türdendi.

Aleezay’a teslim edilen sahte AirPods’lar

Aleezay

Aleezay’a teslim edilen AirPods’lar, genel görünüş haysiyetiyle orijinal kulaklıklara benziyordu. Ancak ortada çok ciddi bir mesele vardı. Mevzubahisi kablosuz kulaklıkların ebadı, kulaklıktan ziyade bir hoparlörle karşılaştırılacak türdendi.

Aleezay’ın Twitter’dan yaptığı paylaşım

Twitter

Bugün Amazon’dan aldığım AirPods’ları teslim aldım. Yaradanım, bunlar çok büyük.

Aleezay, orijinalinden 90 euro daha ucuza satın aldığı AirPods’ların banalinden azıcık daha değişik geleceğini öğreniyordu. Ayrıca Amazon satıcısı da zati mahsulün orijinal olmadığını ifade ediyordu. Ancak Aleezay, kendisine gelecek mahsulün görünüş haysiyetiyle aynı, ses niteliği ve pil açısındansa beceriksiz olacağını düşünüyordu.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı